Jump to content

poason

Medlemmar
  • Inlägg

    12
  • Blev forummedlem

  • Senaste besök

poason's Achievements

Nybörjare

Nybörjare (1/14)

0

Omdömespoäng

  1. Välkommen. Är de din Mustang som är med på Nailheads sida under fickakvällen ? Japp det stämmer jag är numera officiell garagegäst där och betalar hyra/Pelle
  2. Namn: Pelle Ålder: 48 Familj: Fru och en st utflyttad dotter + katt Bor: iUmeå lgh på vintern/sommarstuga på sommaren Kör: Mustang Cab-66 289 Sahara beige,Audi A6 3,2 quattro-07,Puch Dakota -76 Blå,Plast båt med 25hkr utombordare Intressen: Åka Mustang Cab+Dakotan och båten, pyssla i stugan och lära mig att fixa med min Mustang.
  3. poason

    Km/h

    Det funkade kanon tack så mycket för hjälpen /Pelle i Umeå
  4. En bild med mätartavlan på plats
  5. Nytt försök
  6. Så här blev det i min musse-66
  7. Hej igen är visst lite nybörjare på detta så jag la visst in ett nytt meddelande istället för att lägga in ett här.Kolla under km/h ämmnet
  8. poason

    Km/h

    Hej.Jag tog bilder idag och skulle lägga in här på forumet , men bilderna är för "stora" , dom får visst bara vara 500kb. Jag har ingen aning hur man ändrar storleken på dom !! Är det någon som har ett tips?
  9. Kommer i morgon
  10. Hej har 2st självhäftande km/h tavlor till salu till Musse -66 100:-/st,har monterat på min och det blev kanon.Tillverkade av en skyltfirma här i Umeå.
  11. Hej,har ni sett att på Torsdag 19 Feb. kommer Tidningen Nostalgia med ett specialnummer med Mustang? Pelle i Umeå
×
×
  • Create New...