March 26, 20169 yr comment_150119 Hej! Jag är ny i forumet för min förhoppning är att någon här är intresserad av att sälja. Jag är ute efter en svart eller röd mustang med v8 och helst manuell växellåda, år 15 eller 16. Andra färger förutom gul är av intresse och utrustningsnivån är inte det viktigaste. Vänligen, Rasmus
March 27, 20169 yr comment_150124 Hej Rasmus, det finns en köpestråd där din fråga skulle passa bättre men oavsett detta tror jag att dina chanser att hitta en bil till salu på detta forum är mycket små. De flesta har inte ens fått sina bilar, du har nog större chans att hitta en bil om du besöker någon Fordhandlare som kan ha en lagerbil hemma. Lycka till!
March 27, 20169 yr Author comment_150127 Ja, det är min förhoppning, men jag tänkte att det kunde vara värt ett försök. Jag hoppas att jag får tag på en gt på tisdag.
March 30, 20169 yr Author comment_150171 On 2016-03-26 at 08:43, Foose said: Du har nog större chans att hitta en bil om du besöker någon Fordhandlare som kan ha en lagerbil hemma. Yes! 11 april hämtar jag en race röd GT med manuell låda och recarostolar =)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.