-
351 clv ställa in ventiler
någon som vet hur hårt man ska dra åt, vad är momentet. när man skruvar åt vipparmarna,
-
351 clv ställa in ventiler
lite skumnt det är några bricker under vipparmarna på den ene sidan och dom är rektangulära
-
Bra firmer i florida
Tack för alla tips oj oj det här kommer att bli kul, ska besöka många av dom här butikerna och Daytona, det blir en åktur dyrt men va f-- man lever en gång
-
Bra firmer i florida
Hej åker till florida i december någon som vet var det finns bra firmer som har delar till mustang 65-70 även andra bra och billiga firmer som säljer race delar. även beg delar . även tips om saker man inte ska missa i florida inom motorsport.
-
351 clv ställa in ventiler
Hur ställer man ventiler på en standard 351clv årsmodel 71. har bytt stötstänger på motorn.
-
hur stor är skuffen
Vi blir 4 personer 2st är barn. man vill åka usabil en mustang tycker jag är okey bil men vad tror ni 2 vecker i en cab mycke handlande kläder och lite bildelar blir lite tveksam med utrymmet i skuffen det lutar att hyra en störe usa bil ingen japs tack någon som har ett bra tips var man kan köpa mustang delar och race delar till 60tals bilar i florida eller andra tips om motorsport som inte ska missa i florida.
-
mustang fälgar
Hur illa passar en orginalfälg från en 05 mustang på en 68mustang med skiver fram .breddar dom för mycket innåt kan det gå med specers ?
-
VARNING FRAKTBOLAG
Gå in på Detomaso Pantera eget forum . står lite om Gt shipping där bra reklam.
-
VARNING FRAKTBOLAG
Inte nöjd med Gt shipping strul med papper mm se upp litar inte på hanteringen av bilarna i sverige fin hemsida men det räcker inte. se upp.
-
hur stor är skuffen
Lite nyfiken på hur stor skuffen är på en mustang 05a och nyare. hur många väsker får plats. tänkte hyra en mustang i usa. Tack på förhand
-
351clv topplock
Tack för hjälpen var ut och kollade på topparna och hittade nummer 5 på kortsidan och på fler platser på topparna.
-
351clv topplock
Vad är det här för toppar på bil hittar bara nummer 9L6 och gjutnummer svårt att tyda L6 531?. motor har nummer är DOAE-J det har jag hittat ,men topparna är svåra dom är 4w toppar såg jag när jag bytte insug grymt stora hål. någon som vet