Jump to content

Featured Replies

comment_70975

Hade en dialog med denna kille på blocket för något år sedan http://www.blocket.se/vi/7577320.htm?ca=12_s fick seriöst intryck och tror att priset är ganska bra. Dessutom så är det ju fränt med borrade/slitsade skivor. Dom blir ju rätt dyra att ta hem från summit eller liknande pga av vikt. Jag blev dock lite snål i slutändan och det blev ingen affär.

comment_71615

Slitsade skivor från Bromsmannen i Värmland. Belägg som inte dammar (så mycket), bromsledningar (fram), olja - ja hela kittet. Bättre klipp - och snyggare.... :D

Betalade ca 2600 för hela alltet...

comment_71622
Slitsade skivor från Bromsmannen i Värmland. Belägg som inte dammar (så mycket), bromsledningar (fram), olja - ja hela kittet. Bättre klipp - och snyggare.... :D

Betalade ca 2600 för hela alltet...

har du någon hemsida eller mail til honnom? vem är det?

comment_71624

Bromsmannen finner du här...

http://www.bromsmannen.se/

DEt finns en prislista där och när jag ser den känner jag inte igen priserna rktigt. Kan ha varit en kampanj. Är (nästan) 100 på att jag inte betalade över 3 000 för det jag skrev om tidigare. (Minnet sviktar lätt i min ålder... :? )

Gör du affär så var noga med inkörningen - sedan funkar de perfekt. Instruktioner medföljde.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gäst
Svara i denna tråd...