May 22, 201410 yr comment_136660 Har försökt att boka 6 ggr. Ringt, mailat och det verkar vara att man måste fylla i två rutor under en rubrik. Har precis försökt komma in igen men nu funkar ej regestreringsknappen. Puh .
May 22, 201410 yr comment_136661 Har försökt att boka 6 ggr. Ringt, mailat och det verkar vara att man måste fylla i två rutor under en rubrik. Har precis försökt komma in igen men nu funkar ej regestreringsknappen. Puh .Har du inte fått hjälp när du kontaktat dom?
May 23, 201410 yr comment_136691 Runt 200 ekipage är nu anmälda till Sälen.Sista dag att boka är lördagen den 31 maj!http://www.mustangclubsweden.org/content/1873-Runt-200-ekipage-anm%C3%A4lda-till-sommartr%C3%A4ffen-i-S%C3%A4len
June 28, 201410 yr comment_137707 Runt 500 anmälda skrivs det....Isf tycker jag att det är dåligt att deltagarlistan på Fjällkonferens' hemsida omfattar ca 170 namn.Kan någon i MCS, som står för kontakten med Fjällkonf, trycka på och be att de har en aktuell lista på hemsidan?Hälsn.Lars
June 28, 201410 yr comment_137708 Runt 500 anmälda skrivs det....Isf tycker jag att det är dåligt att deltagarlistan på Fjällkonferens' hemsida omfattar ca 170 namn.Kan någon i MCS, som står för kontakten med Fjällkonf, trycka på och be att de har en aktuell lista på hemsidan?Hälsn.LarsJag antar att listan inte visar alla då vissa säkert valt att inte finnas med på listan.Det finns ett val man kan välja om man vill visas i listan på hemsidan.Tillägg: Dessutom skriver man väl inte in namnen på alla som skall delta i anmälan? Man klickar väl i antal vuxna / antal barn bara? Ändrade %s av %s (%s)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.