June 19, 20168 yr comment_151587 http://www.getech.se/sv/ De säljer bromskit till våra mustanger., de har några trevliga märken att välja mellan. Ett par slitsade eller nuddborrade hade jag satsat på. Med ett par lite bättre belägg. Hade det på min förra bmw, stor skillnad mot vanliga skivor :) T ex detta kittet: http://www.getech.se/sv/xx/getech-ebc-redstuff-sportbromssats-4-hjul-hela-bilen-5.html Ändrade %s av %s (%s)
July 9, 20168 yr comment_151883 Hej har en uppsättning skivor och ok i fram med 14 tums skivor och 4 kolvsok från Brembo och även 13.8 tums skivor med okflyttare och bromsok som suttit på gt500 i bak mvh Jörgen 0704676420
July 11, 20168 yr Author comment_151915 Tack för tipset. Har ej tänk att byte tiĺl Brembo nu, utan jag ska byta till bättre klossar var tanken. Det som sitter på bilen idag är orginal från 2005. Ändrade %s av %s (%s)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.