May 9, 200618 yr comment_28381 Tog ett gäng snabba bilder på nya bilen i Söndags!Skall försöka komma ihåg polfiltret tills nästa gång!1.2.3.4.5.6.Alla kommentarer är välkomna och uppskattas!/Jocceps. Se till att lägga upp bilder på era bilar nu också! (I egna trådar!) ds.
May 9, 200618 yr Author comment_28383 Klicka på bilderna för att se dem stora, de blir fula av nerskalningen!/Jocce
May 10, 200618 yr comment_28404 Riktigt snygg! '06a sa du?? Vad skiljer '05 från '06 rent generellt??Riktigt snyggt i alla fall!! Grattis!!Leijon
May 10, 200618 yr Author comment_28420 Tack för kommentarerna!Leijon: Skall väl egentligen inte skilja nått speciellt, förutom lite nya färger/borttagna färger och lite sånt, men specifikationerna skall vara lika!/Jocce
May 10, 200618 yr comment_28424 Ok, bara en tanke sm slog mig nu imorse när jag fluktade runt lite på sidan..Leijon
May 11, 200618 yr comment_28501 ser riktigt bra ut! Tycker eg. inte om stripes särskilt mycket med det där är "spot on" som man säger, grattis! Såg en röd GT idag i Sthlm med en asful klistrad logga i form av ett W på flera ställen på bilen, hoppas att det är en firmalogga och inte ngt som ska "vara snyggt!" :-)
May 11, 200618 yr comment_28502 ser riktigt bra ut! Tycker eg. inte om stripes särskilt mycket med det där är "spot on" som man säger, grattis! Såg en röd GT idag i Sthlm med en asful klistrad logga i form av ett W på flera ställen på bilen, hoppas att det är en firmalogga och inte ngt som ska "vara snyggt!" :-)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.